НА ЗАСІДАННІ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
30 червня 2025 року в Шацькому лісовому фаховому коледжі ім. В. В. Сулька під керівництвом директора Ігоря ЖМУРКА відбулося засідання Педагогічної ради, на якому було підбито підсумки навчального 2024-2025 року.
На порядку денному на розгляд та обговорення виносилася низка питань. Зокрема, заступник директора з навчальної роботи Василь МАРОТЧАК доповів про стан освітнього процесу за період навчального року та інформував щодо старту «Вступної кампанії 2025» до закладу фахової передвищої освіти, а також нагадав про умови вступу під час військового стану та правила прийому документів в електронній формі.
Завідувачка денного відділення, методистка коледжу Наталія РИБЧИНСЬКА озвучила результати підсумків екзаменаційної весняно-літньої сесії 2024-2025 н.р. та поінформувала колективу щодо підвищення ефективності та якості навчання студентів коледжу.
Про проведення у новому навчальному році атестації викладачів доповіла завідувачка методичного кабінету Вікторія ОСТАПУК.
Під час роботи засідання Педагогічна рада зазначила, що воєнний стан в Україні, який триває четвертий рік поспіль, радикально змінив всю систему освіти в державі, в тому числі, і в нашому коледжі.
Незважаючи на складні умови організації освітнього процесу в період воєнного стану колектив коледжу діяв організовано, з урахуванням реалій, виконував покладені на нього державою функції, працював творчо і наполегливо, продовжує займатися у вільний від навчання час волонтерською діяльністю.
Підбиваючи підсумки директор коледжу Ігор ЖМУРКО зазначив, що нинішній етап у житті коледжу як ніколи потребує консолідації колективу, свідомої дисципліни і єдності працівників усіх структур, а саме: адміністрації, завідувачів відділень, профспілки, студентського активу, педагогічних працівників, співробітників і студентів. Труднощі війни, економічні негаразди потрібно долати єдиною волею, скоординованими діями та ефективною працею колективу.
Загалом, за результатами роботи Педагогічної ради прийнято ряд рішень, які у подальшому визначатимуть головний вектор роботи, розвиток та перспективу коледжу. Також обговорені покрокові етапи цьогорічної вступної кампанії та визначені завдання колективу щодо підвищення якості освіти майбутніх фахівців. Адже, це плідна та наполеглива праця впродовж навчального року в досягненні успіхів в організації освітнього процесу коледжу на рівні сучасних вимог.
Колектив коледжу впевнений, що подальший успіх залежить від наших спільних зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день й Перемогу!🇺🇦
Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчати і навчатись! 💙💛
Пресслужба Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька.