КОЛЕДЖ, ПРОЩАВАЙ!
Ось і завершились державні іспити! Здобувачі освіти Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька отримали дипломи фахового молодшого бакалавра, і настав час випускникам промовити: «Коледж, прощавай!»
Прощальний вечір – це ще один завершальний етап у навчальному періоді перед великим життєвим початком у майбутнє. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання батьків за своїх дітей, незгасного ентузіазму адміністрації. Радісно і сумно водночас. Попри військовий стан, складний час для країни наші студенти навчалися і гідно дійшли до мети – успішно завершили навчання в коледжі.
Тож, з нагоди завершення навчання, в актовій залі коледжу відбувся прощальний вечір для студентів ІV курсу, зокрема: спеціальностей «Лісове господарство» (група ЛГ-42 -куратор Тетяна БАБЕЛЯС, група ЛГ-43 – куратор Наталія САКОВЕЦЬ); «Лісозаготівля та первинна обробка деревини» (група ЛЗ-44 – куратор Сергій КОВАЛЬ) та студентів ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» (група БО-31 – куратор Наталія ПАНАСЮК).
Усі заходи, що проходять в коледжі відбуваються завдяки захисникам і захисницям України, які обороняють нашу рідну землю від ворога. Тож і цей захід розпочався з виконання Державного Гімну України, де всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих випускників, усіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Ігор ЖМУРКО: «На Ваше молоде покоління випав непростий час випробувань. З початку навчання було карантинне обмеження, а згодом, на превеликий жаль, російсько-українська війна. Тоді довелося очні заняття у коледжі замінити на дистанційне навчання, а це, першочергово, відсутність живого спілкування з викладачами та однокурсниками. В ці останні роки війни Вам довелося поєднувати навчання з волонтерством, сирени повітряної тривоги, хвилювання за тих, хто на фронті захищає свою державу. Життя навчило нас з Вами бути сильнішими й згуртованішими. а наша праця, навчання – це наш внесок у перемогу. Дорогі випускники! Щиро бажаю Вам миру, здоров’я, добробуту, щастя й світлої долі, професійного становлення і постійного самовдосконалення, нових здобутків, любові до ближніх і поваги від людей! Пам’ятайте, що студентські роки – це найпрекрасніші роки Вашого життя. Будьте вдячні своїм викладачам, які дали Вам знання, батькам, які Вас підтримували, одногрупникам за студентську дружбу» - зазначив директор коледжу.
Ведучі заходу студенти-випускники акцентували увагу на тому, що кожен фахівець обраної спеціальності повинен мати високопрофесійні знання, вміння, високі моральні якості, бути гідним своєї спеціальності.
Від кураторів випускників із завершенням навчання привітала Наталія ПАНАСЮК, яка побажала юним фахівцям міцного здоров’я, добра та достатку, нових цікавих відкриттів, творчих успіхів, реалізації задуманих планів, здійснення мрій та звичайно перемоги в усіх сферах життя.
За давньою традицією, якої дотримуються в коледжі багато років, старости випускних груп передають головні атрибути старостам молодших груп. Тож, групам спеціальності «Лісове господарство» передано - Меч Колесова, лісозаготівельникам – пилку, а бухгалтерській групі «Символ обліку» - рахівницю.
Від випускників лунали щирі слова подяки адміністрації коледжу, керівникам академічних груп та викладачам. Вони висловили вдячність за терпіння, мудрі поради та безцінну підтримку, яка супроводжувала їх протягом усіх чотирьох і трьох років навчання.
Вечір був наповнений талантами – випускники порадували присутніх чудовими музичними й танцювальними номерами, що додало святкового настрою. Особливо щемливими стали хвилини відео-спогадів зі студентського життя. Ці кадри змусили розчулитися кожного, нагадавши про найяскравіші моменти, спільні радощі та виклики.
Загалом, завершився прощальний вечір в дружній атмосфері, у піднесеному настрою, незважаючи на те, що наші випускники відмовилися його святкувати, а прийняли єдине рішення, гаслом якого є «Донат ЗСУ замість випускного», що по-особливому вражає і символізує єдність та гордість за наших захисників, за наших випускників і за нашу Alma Mater.
Дорогі наші випускники! Колектив коледжу від щирого серця бажає Вам міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної творчої наснаги, нових відкриттів та блискучих перемог. Нехай кожен Ваш крок буде успішним, а всі здобутки – значними!
Несіть з гідністю звання випускника Шацького лісового фахового коледжу!
В добру путь, дорогі випускники! З Богом!🙏 До нових зустрічей!💙💛
Слава Україні!🇺🇦 Героям Слава! 🇺🇦
А всіх бажаючих запрошуємо здобувати освіту в нашому коледжі й поповнити ряди нашої дружньої коледжівської родини.
Пресслужба Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька.