СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ МЕМІВ «ВМИКАЙ ГУМОР, ВИМИКАЙ ЕНЕРГІЮ!»
18 листопада 2024 року відбулося підбиття підсумків проведення онлайн-конкурсу мемів «Вмикай гумор, вимикай енергію», в якому брали участь студенти Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька (директор Ігор ЖМУРКО).
Всього на конкурс було зареєстровано 66 робіт з 24 закладів освіти України, а саме: з міст Київ, Рівне, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Миколаїв, Вінниця, Суми, Ізмаїл, Донецьк, Запоріжжя, Харків і студенти нашого коледжу.
До конкурсу приєдналася активна, креативна, з почуттям гумору студентська молодь, яка відповідально ставиться до проблем енергозбереження.
За результатами конкурсу комісією було визначено «Призерів конкурсу» та «Переможців конкурсу».
Приємною несподіванкою стало те, що наші студентки стали саме «Призерами конкурсу».
Зокрема, за результатами анонімного оцінювання на онлайн-платформі Padlet. дипломом «Глядацьких симпатій» нагороджена Дарина ДЕЙНЕКО (гр. ЛГ-43), Анастасія СИМЧУК (гр.ЛГ-43) нагороджена дипломом «Призера конкурсу» у номінації «Eco-Friendly mem» від членів журі, а їхній керівник - методист, спеціаліст вищої категорії, викладач спеціальних дисциплін лісівничого профілю Лілія ВИРОВИЧ отримала Подяку від ректора КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Галини ПОНОМАРЬОВОЇ та голови конкурсної комісії, доценти кафедри природничих дисциплін Олени ДЕХТЯРОВОЇ.
Вітаємо наших переможців. Дякуємо за активну участь, а також дякуємо усім, хто щиро підтримав наших конкурсанток вподобайками.
Миру та Перемоги!
Пресслужба Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька.